ІНТЕР'ЄР


Якщо ви ще ні разу не були у нас, або тільки плануєте свій перший візит, тоді цей розділ для вас. У розділі "Інтер'єр", Ви можете подивитись фото наступних об'єктів: магазина-кондитерської "Десерт", арт-кулінарії "Десерт" та радіо-кафе "ON AIR".   


МАГАЗИН


У нашому магазині ви можете обрати десерти, ласощі, чай та каву, що вам до вподоби. Асортимент задовільнить найвибагливіших ласунів міста Вінниця. Ласощі та бакалею, що представлені у "Десерті", ви можете придбати на вагу із собою. Якщо ви маєте вільний час, то можете побавити себе солоденьким із філіжанкою ароматної кави одразу тут, у магазині "Десерт" за столиком.


АРТ КУЛІНАРІЯ


Кулінарія - це італійське позначення затишного ресторанчику, який є симбіозом кафетерію та невеликого повноцінного ресторану. У таких кулінаріях, частіше за все, вам запропонують просту, але дуже смачну та якісну домашню їжу. Завітайте в арт-кулінарію "Десерт", щоб поласувати себе та близьких десертами, італійськими стравами та суші.  


РАДІО-КАФЕ


Яскраві кольори нічного життя завжди асоціюються у нас з світлом неонових вогнів, що контрастно заграють із насиченим та глибоким нічним небом. Ряд таких контрастів органічно увібрав в себе інтер'єр радіо-кафе ON AIR у Вінниці. Вперше відвідавши нас, ви здивуєтесь затишку та комфорту приміщення, що вдалося завд'яки спеціальному звукопоглинаючому покриттю, яким оздоблено кафе.